KONST / Litografier / Färglitografi 16162069
nr 1616 2069
Max Book
(f. 1953)
Max Book (f. 1953), Ryttare. Signerad, numrerad EA, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 48x68 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:34:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor